Sıradışı bir karar verin

Kendi Müziğinizi Yapın

Bizimle birlikte müzik prodüksiyon kursu alarak tekniklerinizi geliştirin. Diğer yandan küresel müzik endüstrisi ağınızı genişletmek ister misiniz?  Müzik prodüksiyon eğitimi ile kendi şarkılarınızı nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Dünyaca ünlü müzik prodüktörleri ve DJ’lerin özel olarak desteklediği bu eşsiz eğitim ve aktiviteler ile müzikal seviyenizin geliştiğine tanık olacaksınız. Kendi müzik projelerinizi zengin bir müzik yapımına dönüştürebilirsiniz.

Size özel besteler düzenleyebilir internette sıkça dinlenen müzik albümlerine imza atabilirsiniz. Müzik Prodüksiyon eğitimi ile hit şarkı yaparak, sürekli gündemde olan bir müzik prodüktörü kariyerine terfi edebilirsiniz.

Global müzik endüstrisinde, dünyanın en seçkin müzik listelerinde yer alan ödüllü müzik prodüksiyon eğitimimize katılarak, müzik projelerimizde yer alma fırsatını kaçırmayın.

Aklınızdaki melodileri

Birlikte Besteleyelim

Bu ilham verici yolculuğunuzda, ölçekler ve teoride çok fazla sıkışmadan parçalarınızın müzikal özelliklerini nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.

Müzik eğitimi almayan yeni başlayanlar için olduğu gibi, sabit sürücünüz de saklanan harika fikirlerini bitirmek isteyenler için de idealdir. 

Bizimle birlikte aklınızdaki tüm müzikal fikirleri profesyonel bir boyutta ele almayı öğreneceksiniz. Yeni bir müzik yapımı yada sizinle hayat bulacak eski bir şarkının yepyeni size özel bir cover düzenlemesi veya remix versiyonunu yapabileceksiniz. 

Bir sesi bozmadan örnekleyerek kendi müzik yapımlarınızda nasıl kullanabileceğinizde iyi bir vokalist ile kendi yazdığınız sözleri kullanarak çalışabilmeye kadar bir çok üst seviyede müzik prodüksiyon ve yapım içerikleri sizi profesyoneleştirecek.

Cubase Pro

Logic Pro

Ableton Live Pro

FL Studio

Studio One

Reason Studio

Wavelab

Adobe Audition

Antares Auto Tune

Sıradan işinizin yanında

Müzik kariyeri yapabilirsiniz

Müzik yapımında başarılı bir kariyer için gerekli olan analitik ve profesyonel becerileri bizimle birlikte kazanabilirsiniz. Profesyonel sanatçılar ile iş birlikleri ağımıza katılarak global müzik endüstrisinin yeni ve gelecek vaat eden yeteneği siz olabilirsiniz. 

Hayatınızda olumlu ölçüde birçok değişimi bu uygulamalar ve programlar sayesinde çok daha sıklıkla izleyeceksiniz.

Deneyimli bir müzik yapımcısı gibi müzik dinleme alışkanlığınız büyük oranda gelişirken etkili bir yıldız sanatçı ve müzik prodüktörü ünvanı kazanmanız bir tesadüften çok daha ötesi olacaktır.

Günümüz müzik prodüksiyon endüstrisinde birçok üretici ve teknik yeterliliği olan tanınmış kişilerin sizlerden daha fazlasını bilmediğini keşfettiğinizde ilk müzik yapımızı yayınlamak için adeta sabrınızı zorlayacaksınız.

Türkiye’de bulunan ilk DJ PR ve Global Müzik PR ajansı olma ünvanına sahip markamız ile size ve ürettiğiniz müzik prodüksiyonlarına dilediğinizce müzik tanıtımları gerçekleştirebiliriz.

Sıradan PR ajanslarından çok uzakta, dünya standartlarında Dijital PR ajansı içeriklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KENDİ MÜZİĞİNİZİ YAPIN

MÜZİK PRODÜKSİYON EĞİTİMİ ALIN

Müzik Prodüksiyon eğitimlerine katılan öğrencilerimizin, dünya müzik endüstrisindeki başarıları ve rekor seviyede ki liste performansları, bizim sadece müzik prodüksiyon kursu içerisinde değil, eğitimlerimiz sonrasında ne kadar özverili bir ekip olduğumuzu da göstermektedir.

Müzik Prodüksiyon kursu na katılan öğrencilerimizin eğitim sonrasında ki müzik kariyeri vizyonlarına da sıra dışı PR ve DJ tanıtımı paketlerimiz ile çözümler ve yüksek oranda başarı dönüşümü katkıları sağlamaktayız.

Beatport, iTunes, Spotify gibi dünya’nın en önemli müzik listelerinde genel Top 100 ve birçok ülkede lokal listelerde boy göstermekteyiz. 

Müzik Prodüksiyon eğitimleri içerisinde düzenlediğimiz şarkıları ‘ I Wanna Be a DJ ‘ ekibinin global müzik yıldızları ile mümkün olduğunca paylaşıyoruz. Müzik yıldızları siz daha öğrencilik sürecindeyken gelişmenize yorum ve görüşleri ile destek veriyorlar.

Herşey sıradan bir Müzik Prodüksiyon kursu ile başlar, sonrasında siz hayalinizdeki profesyonel müzik yolculuğuna o çok istediğiniz şarkıları üreterek çıkarsınız. Bizler profesyonel müzik yapım ve eğitim ekibiniz olarak bu müzik üretim yolculuğunuzda ihtiyaçlarınızı önceden belirler ve size sınırsız destek vermek için yoğun bir çaba gösteririz.

Size uygun olanı

Birlikte Seçiyoruz

I Wanna be a DJ ekibi ile müzik prodüksiyon eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarımız için geliştirdiğimiz teknik alt yapı sayesinde, Onlar dilediği özelliklerdeki Müzik Prodüksiyon ve Stüdyo ekipmanlarını seçebiliyorlar.

Şimdi bizimle Müzik Prodüksiyon eğitimine katılan öğrencilerimiz, dünya’nın en gelişmiş Müzik Prodüksiyon ekipmanları ve Stüdyo ürünlerini tamamen ve özgürce kullanabiliyorlar.  

Tüm Müzik Prodüksiyon yazılımları ile entegre olan eğitimlerimiz ile birlikte ihtiyacınız olan tüm müzik ekipmanlarını eğitim öncesi birlikte seçiyoruz. Ve stüdyo kurulumunuz konusunda sizlere sınırsız, ücretsiz, gönülden destek veriyoruz.

ŞARKINIZI YAPIN

HER YERDE DİNLETELİM

Müzik prodüksiyon eğitimleri ile kendi müziklerinizi nasıl yapabileceğinizi öğrenmek sizin için yetmeyebilir. Kendi müziklerini oluşturan yeni müzik prodüktörleri için PR ajansı seçeneklerimiz ile müzik projelerinin daha fazla kişi tarafından dinlenmesinisağlıyoruz.

Öğrencilerimiz müzik prodüksiyon eğitiminde ortaya çıkarttıkları ilk şarkıları için ‘feedback’ diye adlandırdığımız, profesyonel sanatçı yorumları ile müzik PR ajansı tanıtım uygulamaları sonrasında karşılaşıyorlar.

Bu birbirinden özel müzik tanıtım seçeneklerinin en önemli özelliği ise, müzik prodüksiyon kursu alan kişinin oluşturduğu şarkıları gelen yorum ve eleştiriler ile daha da geliştirebiliyor olmasıdır.

Şimdi sizde ‘I Wanna Be a DJ’ müzik prodüksiyon eğitimlerine katılarak, kendi şarkılarınızı ve tüm müzik prodüksiyonlarınızı,
dünya standartlarında inşa edebilirsiniz. Sonrasında yine ekibimizin gücü ile muhteşem bir müzik PR ve tanıtım süreci geçirebiliriz.

Birlikte en iyi müzik albümüne imza atabilirken, sınırları olmayan bir tanıtım ile tüm dünya’nın üzerinde müzikal bir etki oluşturabiliriz.

Global Çözüm Ortakları