DJ OLMAK İÇİN

doğru adrestesiniz

DJ Eğitimi yada DJ Kursu alarak çaldığınız müziğe hakim olun. Hatta spesifik olarak bir müzik dalında kendinizi geliştirin. O tarzda şarkıların tarihlerine inin ve şarkıları özümseyin. Bunlar sizin kökeninizi geliştirerek daha iyi bir DJ olmanız yolunda size yardımcı olacaklar. ‘I Wanna Be a DJ’ ekibi ile profesyonel DJ eğitimi aldığınızda, kendinizi gerçekten tanıdığınızı hissedeceksiniz.  Bir sanat dalını, bu kadar eşsiz anlatan ve eğiten bir DJ eğitim ekibi ile daha önce hiç tanışmadınız. 

Profesyonel DJ eğitimlerinde 20 yıllık dünya müzik endüstrisi tecrübesi ve dinamikliği ile, ‘I Wanna Be a DJ’ hayallerinizi sırasıyla gerçekleştirmek için sizleri bekliyor. 

Sorunsuz bir DJ Kursu “için sizi anlayan ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayanlar, ekibimizde dünya klasmanında DJ eğitimcileri ve DJ direktörleri, tüm teknik ayrıntıları ile birlikte DJ kültürünüde içinde barındıran eşsiz DJ dersleri sunuyorlar.  Türkiye’de ilk defa ekibimiz tarafından başlatılan sonuç odaklı birebir DJ Kursu tüm dünya üzerinde yankı bulmaktadır.

Mutlu olmak için

Bugün Müziğe Başlayın

Birlikte profesyonel DJ kursu sonrasında, büyük bir ekip olabiliriz. Siz DJ’lik sanatının tüm konu başlıklarına hakim bir DJ olun.Bizde sizi tüm DJ kariyeri boyunca destekleyen en yakın destekçiniz olalım. Dünya DJ standartlarında eğitim içerikleri ile kolay öğrenim metodları sayesinde, sizlere sıkıcı eğitim sürecinden uzakta, enerjisi yüksek keyif dolu bir eğitim deneyimi sunuyoruz. DJ eğitimi süresince, ders günlerini ve saatlerini iple çekeceksiniz.

DJ’lik ve müzik prodüktörlüğü 21. yüzyılda yeni bir anlam kazandı. Bu yeni nesil donanım ve yazılımların ortaya çıkmasına bağlı olarak profesyonel DJ’ler, müzik prodüktörleri, yetenekli amatör müzisyenler ve tüm müzik yapım sektörü iş verimliliklerini arttırdılar.

DJ’lik ve müzik prodüksiyon yapımındaki zorluk dereceleri ortadan kalktı. Bu sayede kolay müzik üretimi ve DJ performansları, hızla popüler hale geldi. Artık tüm yaş ve kesimler tarafından rahatlıkla, hobi yada profesyonel derecede uygulanabilir bir sanat kategorisi haline gelmiştir. Sizde dünyaca ünlü sanatçıların desteklediği profesyonel DJ Kursu ile kendi müziklerinizi, Superstar DJ’ ler, Global müzik prodüktörleri ve güçlü müzik şirketlerine sunma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avrupa’nın ödüllü DJ eğitimi markası “I Wanna Be a DJ” ekibi ile, profesyonel DJ olabilirsiniz. İsterseniz adını şarkıları ile duyuran tanınmış bir müzik prodüktörü olarak tüm dünya’da dinleyiciler elde edebilirsiniz.

Müzik ağınızı geliştirin

Müzik yıldızlarına ulaşın

Sizleri DJ eğitimi ve Müzik Prodüksiyon eğitimi ile geliştirirken, Profesyonel müzik yıldızları ve dünya üzerinde ses getiren yıldız DJ’lerin projelerine eşlik etme fırsatları sunuyoruz.  Kendi müzik ağınızı oluşturma fırsatı veren tek DJ Kursu markasıyız. Vizyon sahibi öğrencilerimiz ile birlikte global müzik prodüksiyonları oluşturuyoruz.  En iyi DJ eğitmenleri ve müzik danışmanları ile birlikte sadece dünyaca ünlü DJ’ler, müzik prodüktörleri, superstar sanatçıların desteklediği programlarımıza katılabilirsiniz. Profesyonellerin bir arada olduğu bu eşsiz müzik ağına katılarak kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Yapmış olduğunuz tüm müzik çalışmalarını ve geliştireceğiniz ilerideki müzik kariyerinizi çok daha kolay ve profesyonel bir şekilde zenginleştireceksiniz. 

“I WANNA BE A DJ” müzik platformu yeni ve profesyonel DJ’lere de ulaşılabilirliğin ve global müzik endüstrisinde erişimin önünü açmaktadır. Bugün katılın ve nasıl iyi bir DJ olabileceğinizi öğrenin. Bununla birlikte DJ’lik yeteneklerinizi en doğru şekilde ortaya çıkartmanın keyfine varın.

En İyi DJ Eğitim İçerikleri

Bugün üye olun ve bu eşsiz “I WANNA BE A DJ” ekibinin DJ öğretimine nasıl yeni standartlar belirlediğinizi deneyimleyin.

 • Equipment & Set-Up
 • Beat-Matching
 • Creative Mixing
 • Recording Demo Mix
 • Native Instruments Traktor
 • Producing a Mix/Podcast
 • Promotion
 • Play at a London Venue
 • Harmonic Mixing/Digital DJ 
 • SLoops & Hot Cues
 • Effects/Samples
 • Acapella Mixing/Digital Tricks
 •  Modern DJ Mixes / Trend Styles
 • Mashup / Bootleg
 •  Live DJ Production
 •  DJ Steam Mix

Müzik sektörünü şekillendiren

Yazılımları Yönetin

Dünya müzik yapım sektörünün hızla ilerlemesi DJ Kursu ve Müzik Prodüksiyon eğitimi sektörüne inanılmaz katkı sağlamıştır. Böylelikle DJ performansları ve Kendi şarkılarınızı yapabildiğiniz Müzik Prodüksiyon yapımlarınız için Dijital Müzik Yazılımları kullanabilirsiniz.  DJ programları ile sınırsız müzik çalma keyfi ve konforuna ulaşabilirsiniz. DJ Kursu içerisinde göreceğiniz müzik programları ile kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.

Neredeyse size kalan en iyi şarkıları sıralamak ve dinleyicilerinize eşsiz bir müzik deneyimi sunmaktır.

Size ait olan şarkılarınızı yapabileceğiniz Müzik Prodüksiyon yazılımları ile sıkılmadan hızlı bir şekilde müziklerinizi üretebileceksiniz. Tüm DJ Kursu ve Müzik Prodüksiyon eğitimi yazılımları, DJ Programları, Stüdyo Ekipmanları ve DJ Ekipmanları için destek ekibimiz ile iletişime geçerek size en uygun çözümleri inceleyebilirsiniz.

DJ PR AJANSI İLE

MÜZİĞİNİZE SES VERİN

Günümüzde DJ ‘ler, seslerini en çok sosyal medya aracılığı ile duyurabiliyor. Ünlü bir DJ olmak için sosyal medyanın gücünden eşi benzeri olmayan faydalanabilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter insanlara ulaşabilmeniz için çok önemli kanallardır. Sosyal medya, birçok insana kolaylıkla ve hızla ulaşmanızı sağlar. Özellikle de Instagram hesabı üzerinden canlı performanslarınızı paylaşabilirsiniz.  Ancak gerçek bir DJ olduğunuzu vurgulamayı sakın unutmayın!

Kendinizi o kadar iyi yansıtın ki insanlar sizin gibi bir DJ ile gerçekten çok eğleneceğini anlasınlar.

I Wanna Be a DJ profesyonel DJ PR ajansı ve Müzik PR ajansı şirketleri ile ortak yürüttüğü sayısız tanıtım uygulamaları ile müziğinize ses veriyor. Daha fazla dinleyiciye sahip olma fırsatları sunan müzik PR ajansı paketleri kişiye özel olarak tasarlanıyor. İyi bir DJ yada müzik sanatçısı için profesyonel tanıtım seçeneklerinin yanı sıra yeni başlayanlar için iyi bir çıkış etkisi yaratacak birbirinden özel PR ajansı hizmet seçeneklerinide sunuyoruz.

 Kendini tanıtmak isteyen tüm DJ’ler ve müzik sanatçıları için Youtube, Apple Music, Spotify, Shazam ve Soundcloud gibi seçkin müzik mağazalarında üst düzey PR çalışmaları planlamaktayız. Sizde DJ eğitiminizi ve sonrasında müzik prodüksiyon derslerinizi tamamladıktan sonra ‘I Wanna Be a DJ’ ayrıcalığı ile eşsiz müzik popülaritesine ortak olmak için hemen bizimle iletişime geçin ve birlikte tarih yazalım.

Global Çözüm Ortakları